Práce u počítače unaví

Práce u PC - tvorba blogu

 

Už dávno není osobní blog jen deníček, kam si lidi píšou, co udělali za uplynulé období nebo co mají v plánu do budoucna.

 

[tip]- Jednou z možností, proč si zřídit svůj osobní blog, je potřeba být někomu užitečný a chtít předat své znalosti, zkušenosti, poznatky, výtvory. Když někdo rád fotí, ať předvede své fotky, když někdo rád vaří, ať napíše své recepty. Cestovatelé můžou k fotkám přidat popis svých tras a pamětihodností, které navštívili. Dají se zde prezentovat i znalosti z oborů jako je psychologie, historie a mnoho dalších.
Avšak zjistila jsem, že často lidé založí svůj blog a jejich aktivita na něm později poleví, například mladé ženě se narodí dítě a lidem nastanou rodičovské starosti a povinnosti. Na trvalejší udržování blogu je zkrátka potřeba mít dostatek času.[/tip] [note]- Vedení blogu může být také vhodná činnost pro lidi, kteří mají omezenou pohyblivost. Můžou sedět u počítače a díky internetu mít spojení a kontakty s celým světem. Mohou se spojit s lidmi, kteří jsou v podobné situaci, ale mohou načerpat i zkušenosti a znalosti těch bloggerů, kteří mají stejné záliby nebo naopak, kteří mají takové aktivity, které lidi s omezeným pohybem mít nemohou, například cestování.[/note] [important]- Obyčejně se ale moc neví, že vlastnictví blogu může přinášet i finanční zisk. Pokud bude váš blog založen kvalitně, bude mít předpoklady k tomu, aby ho největší internetový portál Google uznal jako svého partnera, může se přihlásit do googlovské služby AdSense a objednat si na svém blogu umístění placené reklamy. Společnosti, které mají zájem propagovat své služby nebo výrobky, pak budou platit za reklamu nejen portálu Google, ale prostřednictvím Google i vám. Stejně tak český vyhledávač Seznam vám může platit za uveřejnění svých reklam, pokud se přihlásíte do jeho služby S-klik. A jsou i další možnosti plateb za protislužby různým webovým serverům, jen o nich vědět.[/important]

Možnost vydělávat si prostřednictvím osobního blogu, mají všichni ti, které aspoň trochu baví práce s počítačem a kdo jsou ochotni na to obětovat svůj čas (bez práce nejsou koláče).
Práce u počítače unavíDále je potřeba najít dobrého lektora, který je ochoten a schopen předat své bloggerské umění. Cílem musí být udělat si vlastní osobní blog kvalitní, s dobrým hodnocením pro Google a s uspokojivým umístěním ve vyhledávačích. A to je důležitým předpokladem vašeho úspěchu! A co je hlavní, váš zkušený lektor vám musí ukázat všechny možnosti, jak si pomocí internetu vydělat.
Více informací najdete například na www.ladywordpress.cz.
Vaše