Tom Hanks Wallpaper

Tom Hanks WallpaperNejen obyčejní lidé, ale i bohatí a mocní, a hvězdní, se mohou od lékaře dozvědět, že u nich byla diagnostikována cukrovka. Neboli slavné osobnosti můžou mít taky diabetes. Záleží na mnoha faktorech, jako je dědičnost a tělesná hmotnost, ale i způsob života. Nález této choroby může postihnout i slavné osobnosti.

Například v roce 2013 to oznámil můj nejmilejší americký herec Tom Hanks. Ve věku 57 let se tak připojil k milionům jiných Američanů, u nichž byla cukrovka identifikována. Svůj podíl měla na tom nejen jeho vysoká váha, ale i to, že několikrát za svůj život byl nucen podstoupit dietní kúry kvůli svým rolím, některé jiné role zase vyžadovaly, aby na váze přibral. Navíc po tom, co zhubnul, nabral zase všechna kila zpět díky jo jo efektu.

Nález diabetes 2. typu potvrdily v minulosti herečky Elizabeth Taylor a Sharon Stone, i herečky Paula Deen, Halle Berry, Patti La Belle a Sherri Shepherd. Některé celebrity obrátily svůj život naruby a začaly na sobě pracovat, cvičit, hýbat se a zajímat se o zdravou výživu. Mnohé z nich značně zhubly, spolupracují s nutričními terapeuty anebo se zabývají psaním dietních kuchařek.

Slavná americká soulová zpěvačka Aretha Franklin, která v roce 1987 vstoupila do rock-and-rollové síně slávy jako první žena v historii hudby, se zase chystá sepsat dietní kuchařku. Cukrovkou trpí americký zpěvák a hudebník Randy Jackson a mladý hudebník Nick Jonas jí trpí od 13 let.
SteveRedgrave fotoCukrovku mají dokonce známí sportovci jako běžec Ayden Byle, snowboardista Chris Southwell, fotbalový hráč Gary Mabbutt a britská atletka Melanie Stephenson. Slavný olympionik veslař Steve Redgrave založil svůj web runsweet.com, v němž ostatním sportovcům se zdravotními problémy doporučuje svou strategii výživy.

V tom, jak se některé slavné osobnosti s touto nemocí vypořádaly a pochopily význam zdravého životního stylu, mohou být pro nás vzorem a inspirací. Nemoci mohou kdykoliv postihnout kohokoliv z nás, ale ne každý se odhodlá s nemocí bojovat a ne každý zvládne Melanie Stephenson fotobojovat úspěšně. Proto si v tomto boji musí lidi navzájem pomáhat.